Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
TLC JO8-1 17.45 - 18.45 Milan Poelman, Brian Postma
  • -
TLC JO10-1 17.45 - 18.45 Merijn Lokken, Daniel Pol
  • -
TLC JO11-1 17.45 - 18.45 Chris Hessels
  • -
TLC JO11-2 17.45 - 18.45 Thomas Nederhoed, Duurt Bouma
  • -
TLC JO11-3 18.00 - 19.00
  • 5
  • -
TLC MO15-1 18.30 - 19.30 Eef Slof
  • Training D
  • -
TLC JO15-1 19.00 - 20.30 Pascal Pariama
  • -
TLC JO17-1 19.15 - 20.45 Rick Renkema
  • -
TLC JO17-2 19.30 - 20.30 Steinar Miedema
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
TLC JO15-2 18.00 - 19.30 Ron Rozema, Ryan Aalders
  • -
TLC JO19-1 19.00 - 20.30 Sjoerd Helmhout, Erik van der Velde
  • -
TLC 1 (zon) 19.45 - 21.30 Hemmo de Wal
  • Training C/D
  • -
TLC 2 19.45 - 21.30 Erik van der Velde
  • -
TLC 3 (zon) 19.45 - 21.30 Wander Balkema
  • -
TLC 2 (zon) 20.00 - 21.30
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
TLC JO8-1 17.45 - 18.45 Milan Poelman, Brian Postma
  • -
TLC JO10-1 17.45 - 18.45 Merijn Lokken, Daniel Pol
  • -
TLC JO11-1 17.45 - 18.45 Chris Hessels
  • -
TLC JO11-2 17.45 - 18.45 Duurt Bouma, Thomas Nederhoed
  • -
TLC JO11-3 18.00 - 19.00
  • -
TLC MO15-1 18.30 - 19.30 Eef Slof
  • Training D
  • -
TLC JO15-1 19.00 - 20.30 Pascal Pariama
  • -
TLC JO17-1 19.15 - 20.45 Rick Renkema
  • -
TLC JO17-2 19.30 - 20.30 Steinar Miedema
  • -
TLC 4 (zon) 19.30 - 21.00
  • Training E
  • -
TLC VR1 19.30 - 21.00 Pelle Wiemer Jorritsma
  • Training C
  • Dames spelen/trainen om en om de maand bij Nieuw Roden of in Leek

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
TLC JO15-2 18.00 - 19.30 Ron Rozema, Ryan Aalders
  • -
TLC JO19-1 19.00 - 20.30 Sjoerd Helmhout, Erik van der Velde
  • -
TLC 1 (zon) 20.00 - 21.30 Hemmo de Wal
  • Training C/D
  • keeperstraining op donderdag (JO17 - Senioren)
    tijd:
    18.45 - 19.45 (veld G)
    19.00 - 20.15 (veld G)
TLC 2 (zon) 20.00 - 21.30
  • Training E/F
  • keeperstraining op donderdag (JO17 - Senioren)
    tijd:
    18.45 - 19.45 (veld G)
    19.00 - 20.15 (veld G)
TLC 2 20.00 - 21.30 Erik van der Velde
  • -
TLC 3 (zon) 20.00 - 21.30 Wander Balkema
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!