Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 nov 18:30 TLC JO13-2 LEO (Loon) JO13-3JM
30 nov 20:00 ST TLC/Nieuw Roden VR1 VVK VR4
2 dec 19:00 TLC 4 (zaal) Futsal Marum 2 (zaal)
2 dec 19:00 TLC 7 (zaal) Madjoe 11 (zaal)
2 dec 19:30 TLC 45+1 VEV'67 45+4
2 dec 20:00 TLC 1 (zaal) SV Bedum 3 (zaal)
2 dec 20:00 TLC 5 (zaal) Peize 2 (zaal)
2 dec 20:00 RWF VR18+1 TLC VR18+1
2 dec 20:30 Peize 45+1 TLC 45+1
2 dec 20:30 TLC VR18+1 VEV'67 VR18+1
2 dec 21:00 TLC 45+1 VEV'67 45+3
2 dec 21:00 TLC 2 (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje 12 (zaal)
2 dec 21:00 De Wilper Boys VR18+1 TLC VR18+1
2 dec 21:05 TLC 6 (zaal) Futsal Dragten 7 (zaal)
2 dec 21:30 Roden 45+3 TLC 45+1
2 dec 21:30 TLC VR18+1 VV Opende VR18+1
2 dec 22:00 TLC 3 (zaal) Exstudiantes Groningen 7 (zaal)
3 dec 9:00 TLC JO9-1 ONB JO9-2
3 dec 9:00 Roden JO7-1 TLC JO7-1
3 dec 9:20 Gomos JO7-1 TLC JO7-1
3 dec 9:40 TLC JO7-1 Marum JO7-2
3 dec 10:00 Oerterp JO13-1 TLC JO13-1
3 dec 10:30 Omlandia JO19-1 TLC JO19-1
3 dec 10:30 TLC JO17-1 Fc. Grootegast JO17-1
3 dec 10:30 TLC JO13-2 LTC JO13-4
3 dec 10:30 TLC JO11-1 Wilper Boys De JO11-1JM
3 dec 13:00 V.V. Westerkwartier VR1 ST TLC/Nieuw Roden VR1
3 dec 14:30 TLC 1 Groen Geel 1
3 dec 14:30 Oranje Nassau 4 TLC 2
3 dec 14:30 TLC 3 Achilles 1894 6
4 dec 10:00 Zevenhuizen 3 (zon) TLC 2 (zon)
6 dec 19:30 TLC JO19-1 SV Bedum JO19-2
9 dec 19:00 TLC 4 (zaal) Nieuw Roden 3 (zaal)
9 dec 19:00 TLC 5 (zaal) Nieuw Roden 1 (zaal)
9 dec 19:00 Zevenhuizen 2 (zaal) TLC 6 (zaal)
9 dec 19:30 TLC 45+1 Roden 45+3
9 dec 20:00 TLC 2 (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje 24 (zaal)
9 dec 20:00 Real Camaradas 5 (zaal) TLC 3 (zaal)
9 dec 20:30 Peize 45+1 TLC 45+1
9 dec 21:00 TLC 45+1 VEV'67 45+3
9 dec 21:00 Roden 5 (zaal) TLC 1 (zaal)
9 dec 21:30 VEV'67 45+4 TLC 45+1
9 dec 22:00 TLC 7 (zaal) LTC 3 (zaal)
10 dec 9:00 TLC JO13-1 GRC Groningen JO13-2
10 dec 9:00 VEV'67 JO11-3 TLC JO11-1
10 dec 9:00 Roden JO7-1 TLC JO7-1
10 dec 9:20 Marum JO7-2 TLC JO7-1
10 dec 9:40 TLC JO7-1 Roden JO7-2
10 dec 10:30 TLC JO19-1 Lycurgus JO19-1
10 dec 10:30 TLC JO15-1 OKVC JO15-1
10 dec 10:30 Marum JO9-3 TLC JO9-1
10 dec 12:15 Bakkeveen JO17-1 TLC JO17-1
10 dec 14:30 Een 2 TLC 3
10 dec 14:30 Nieuw Roden JO13-2 TLC JO13-2
10 dec 14:45 The Knickerbockers 1 TLC 1
11 dec 10:00 TLC 2 (zon) V.V. Westerkwartier 3 (zon)
14 dec 21:30 Futsal Dragten 6 (zaal) TLC 5 (zaal)
15 dec 20:00 TLC 2 Waskemeer 2
16 dec 19:55 Zevenhuizen 3 (zaal) TLC 3 (zaal)
16 dec 19:55 Exstudiantes Groningen 8 (zaal) TLC 4 (zaal)
16 dec 20:00 ZVV Schattenberg 3 (zaal) TLC 7 (zaal)
16 dec 21:00 TLC 6 (zaal) Peize 1 (zaal)
17 dec 11:00 Actief JO19-1 TLC JO19-1
17 dec 14:30 Waskemeer 4 TLC 3
18 dec 10:00 TLC 2 (zon) Oerterp 4 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!