«

»

mrt 10 2018

Verslag HFC’15 MO15-1 tegen TLC MO15-1 d.d. 10.03.2018

Eindelijk maar toch is ook voor het team van MO15 de competitie vandaag begonnen. In het altijd winderige sportpark van de v.v. HFC’15 te Hoogkerk behaalden onze meiden een mooie uitzege van 2-7.

Daar leek het na de aftrap in het begin zeker niet op. In de 5e minuut stond het al 1-0 voor de thuisclub, door een foutje van onze keepster. De eerste 15 minuten waren vanuit TLC zijde niet best. Het tempo was te laag, veel foutieve passes en teveel lange halen naar voren. Daarin kwam echter verandering toen Martine in de 20e minuut de stand op 1-1 bracht. Iedereen van TLC zijde was plotseling wakker en men begon ook beter te voetballen. In de 22e minuut was het al weer raak. Een vrije trap gegeven voor een overtreding op Celena werd door Martine met een harde pegel tussen de palen geschoten, 1-2. Ruststand derhalve 1-2.

Na de rust ging het nog beter lopen. In de 15e minuut scoorde Celena de 1-3 en in de 16e minuut was het wederom Celena die een terugspeelbal op de keepster van HFC onderschepte, 1-4. Het was echter niet het laatste wapenfeit van TLC zijde in deze wedstrijd. In de 20e minuut was het al weer raak door een doelpunt van Myrthe, 1-5. De meiden van TLC gingen door en in de 22e minuut ging Celena weer eens langs haar verdedigster en bracht de stand op 1-6. Door een ongelukkig foutje in onze verdediging in de 28e minuut scoorde HFC nog wel tegen, 2-6. Het was weer Celena die in de 30e minuut wederom langs haar verdedigster glipte en de eindstand op 2-7 bracht.

Conclusie: Slecht begin. Als team door inzet een mooi resultaat neergezet. Op naar de volgende wedstrijd aanstaande zaterdag thuis om 10.30 tegen VV Opende MO15-1

R.M.Vonk

Permanente koppeling naar dit artikel: http://www.vvtlc.nl/verslagen/verslag-hfc15-mo15-1-tegen-tlc-mo15-1-d-d-10-03-2018/