↑ Terug naar Praktisch

Trainingsschema & Trainers 2017-2018

Nog even het volgende :

  • Er wordt getraind met de VTON-methode. Alle jeugdteams per categorie doen dezelfde oefenstof op haar/zijn niveau.
  • Elk team & trainer, van de JO7 t/m de senioren, is tijdens de training verantwoordelijk voor de gebruikte materialen zoals ballen, doelen en hesjes.
  • Het gebruikte materiaal zoals pionnen, ballen & hesjes dienen netjes opgeruimd te worden in de daarvoor bestemde ruimte.
  • De hesjes niet nat in een tas opruimen, maar uithangen.
  • Zorg dat alle ballen die tijdens een training worden gebruikt terugkomen in het ballenhok. Elke bal die kwijtraakt is een schadepost voor de club!
  • Laat na de training de kleedkamer(s) schoon achter
  • Onderstaand schema gaat in per 04-09-2017. Het schema is voorlopig en kan in de loop van de tijd nog aangepast worden!

 

Teams Dagen Tijden Trainingsveld Trainer(s)
JO7-1 Maandag & Woensdag 18:00 – 18:45 A Noah Dussel
JO9-1 Maandag & Woensdag 18:00 – 18:45 B Patrick Sanroesdi
JO11-2 Maandag & Woensdag 18:00 – 18:45 C Rick Renkema
JO11-3 Maandag & Woensdag 18:00 – 18:45 D
JO11-4 Maandag & Woensdag 18:00 – 18:45 E
JO13-2 Maandag & Woensdag 18:15 – 19:15 F Jetse Tuithof & Hessel de Jong
JO19-1 Maandag & Woensdag 20:00 – 21:00 E/F Wilfred de Klein
VR1 Maandag & Woensdag 19:30 – 20:30 A/B Jan Kuiper
MO17-1 Maandag & Woensdag 19:30 – 20:30 A/B Jan Kuiper

JO11-1 Dinsdag & Donderdag 18:30- 19:30 G Pascal Pariama
JO13-1 Dinsdag & Donderdag 18:15 – 19:30 F Rogier Pol & Bjorn Gerritsen
MO13-1 Dinsdag & Donderdag 18:15 – 19:15 E Eef Slof
JO15-1 Dinsdag & Donderdag 18:15 – 19:45 B Jeffrey de Bruin
JO15-2 Dinsdag & Donderdag 18:15 – 19:45 A Pelle Jorritsma
JO17-1 Dinsdag & Donderdag 19:00 – 20:30 C Sjoerd Helmhout & Erik van der Velde
JO17-2 Dinsdag & Donderdag 19:00 – 20:30 D Roell Elders & Thijs Wierenga
TLC 1 Dinsdag & Donderdag 20:00 – 21:30 E/F Wander Balkema
TLC 2 Dinsdag & Donderdag 20:00 – 21:30 E/F Pascal Pariama

Looptraining
JO15-1 Dinsdag 18:15 E Jan de Vries
JO17-1 Dinsdag 18:45 E Jan de Vries
JO19-1 Maandag 19:15 E Jan de Vries

Senioren (overig)
TLC 3/4 Woensdag 19:30 – 21:00 C/D Self supporting

Keepers
Keepers Groep 1 Maandag 19:00 – 19:45 C/D Tom Degen?
Keepers Groep 2 Maandag 19:00 – 20:00 C/D Geert Spaan & Henk Weggemans
Keepers Groep 3 Donderdag 19:00 – 20:00 C/D Geert Spaan, Peter Berg & Bert Aalders
Keepers Groep 4 Donderdag 20:00 – 21:00 C/D Geert Spaan & Paul Bolwijn

 

Permanente koppeling naar dit artikel: http://www.vvtlc.nl/technische-zaken/trainingsschema/